Digital Chocolate

Digital Chocolate to uznana marka w branży mobile. Setki doskonałych tytułów, które z powodzeniem podbijały serca użytkowników telefonów komórkowych. Współpraca z NITRO od 2006 roku. NITRO jest wyłącznym dystrybutorem do operatorów w Polsce.

Witchcraft Studios

Polski producent gier na telefony komórkowe, znany z serii gier związanych z flirtem i lekką erotyką. Sztandarowymi seriami Witchcraft Studios są Dirty Jack oraz Bad Girl, brandy promowane w wielu krajach, m.in. w stacjach MTV i VIVA. Współpraca z NITRO od 2007 roku.

Baltoro Games Studio

Studio powstało w 2006 roku, z misją tworzenia najwyższej jakości gier przeznaczonych na telefony komórkowe. Zespół zdobywał doświadczenie pracując dla największych wydawców na świecie. Współpraca z NITRO od 2008 roku, wraz z premierą gry Skoki Narciarskie 3D ? Mistrz Skoczni 2009.

Thumbstar Games

Globalny dystrybutor, posiadający w swojej ofercie szeroki wybór kontentu dla telefonów komórkowych. Współpracuje z wiodącymi światowymi producentami mobilnej rozrywki. Współpraca z NITRO od 2008 roku.

Lemon Quest

Producent wysokiej jakości gier na telefony komórkowe. Wydawca marki „Furby Island”, nagrodzonej IMG Award 2008 dla najlepszej gry na licencji (gra ukazała się w Polsce w wersji zlokalizowanej przez NITRO). Współpraca z NITRO od 2007 roku.

Rayfusion

Jest globalnym dystrybutorem contentu mobilnego, głównie gier komórkowych. Posiada sieć dystrybucyjną operującą w Europie, Ameryce, Środkowym Wschodzie oraz Azji. Współpraca z NITRO od 2005 roku (jako Telcogames Middle East).
  • 1


Microbes Defense: Germs Gone Wild

Logo UE
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Dotacje na innowacje. Inwestujemy w waszą przyszłość.

Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php5) in Unknown on line 0